Ajutor gestionar

SC FITOPREST SRL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

- studii medii finalizate, fără cazier judiciar
- cunoștințe operare PC (pachetele Microsoft Office, Open Office), email (Thunderbird, Outlook)
- persoana serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă
- carnet de conducere cat. B
- abilități manipulare a mărfii cu ajutorul motostivuitorului ,rezistența la efort fizic reprezintă avantaj

Descrierea jobului

Responsabilități:
- ajută gestionarul la recepţia cantitativă şi calitativă a mărfurilor intrate în gestiune;
- pregăteşte mărfurile pentru livrare si raspunde de corectitudinea cu care s-a efectuat aceasta;
- manipuleaza si depoziteaza corespunzator marfurile, utilizează eficient spaţiul de depozitare;
- realizează periodic inventarul la mărfurile din depozit, justifica diferentele de gestiune si isi asuma raspunderea pentru acestea;

Beneficii:
Mediu de lucru plăcut
Salariu motivant
Tichete de masă

Anunțul este valabil pentru punctul de lucru din Târgu-Mureș.

Suntem integrator de produse și soluții în domeniul agricol, cu capital 100% românesc. În cei 14 ani de activitate am construit un portofoliu de clienți multumiți la nivel regional, mulțumire bazată pe consultanța tehnică profesionistă, produse de calitate și promptitudine în livrări.
Publicat 29 iun. 2021 Expiră 29 iul. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos