Publicat 09 Aug 2019 | Reactualizat 24 Aug 2019 | Expiră 08 Sep 2019

Ajutor gestionar

1 post

Candidatul ideal

- Detinerea autorizatiei ISCIR
- Persoana serioasa, responsabila, onesta, atenta la detalii
- Capacitate de organizare si planificare
- Abilitati de a lucra in echipa

Descrierea jobului

-descarcare/ incarcare marfa
-stivuire/depozitare marfa
-aranjare produse in depozit, alimentare rafturi;
-pregatire comenzi conform documentelor de livrare;
-manipulare si inventariere marfa

Beneficii:
- tichete de masa
- program de munca de luni pana vineri
- salar peste media din domeniu

HELL ENERGY este un brand tânăr de succes, pe o piață dinamică a băuturilor energizante. HELL este, de asemenea, unul dintre brandurile ce au înregistrat cele mai mari creșteri pe piața FMCG, fapt dovedit de drumul său scurt către succes și de extinderea constantă pe numeroase piețe internaționale. Brand fondant în anul 2006, HELL a devenit un concurent dominant pe piețele internaționale în decurs de numai trei ani. Fiind o alegere de top a consumatorilor pe mai multe piețe, este disponibilă acum în aproape 50 de țări din întreaga lume. Secretul companiei HELL ENERGY constă într-o calitate excepțională, raportul calitate/ preț excelent, disponibilitatea largă (scopul nostru este de a realiza o distribuție de 70% în fiecare țară), campanii de marketing remarcabile și nu în ultimul rând în poziționarea mărcii în funcție de nevoile consumatorilor.

Ajutor gestionar  -  SC HELL ENERGY SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles