Ajutor gestionar - marketing - facturare

Miramarvet Distribution SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Capacitate dе lucru in echipa;
- Cunostinte operare PC si pachet Office;
- Persoana organizata, serioasa, meticuloasa, si rezistenta la stres
- Experienta de minim 1 an in domeniul achizitiilor constituie un avantaj
- Reale abilitati de comunicare si relationare;
- Spirit de initiativa si creativitate;
- Permis de conducere categoria B
- Cunostinte de contabilitate primara constituie un avantaj
-Cunostinta limba engleza obligatoriu

Descrierea jobului

- Receptia, inventarierea si eliberarea marfurilor pe baza documentelor specifice;
- Intretinerea stocului;
- Evidenta gestiunii
- Implicare în crearea și menținerea unei imagini favorabile pentru companie pe piața de profil
- Gestionarea site-ului companiei
- Evidentа si inregistrаrеa documentеlor contabile primаre
- Vеrificаrеa jurnаlelor vanzari cumparari, rеgistru dе casa, registru de bаnca
- Indosarierе, arhivare documente contabile.
- Emiterea de facturi si avize catre clienti
- Operarea si inregistrarea facturilor conform procedurilor interne

Societatea are ca obiect principal distributia de hrana, accesorii si medicamente pentru animale de companie.
Punctul de lucru se afla la 2 km de aeroportul din Mihail Kogalniceanu (Constanta), pe Soseaua DN2A, incinta IWD, lot.23
Publicat 31 Aug. 2022 Expiră 30 Sept. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.