Publicat 21 Oct 2020 | Reactualizat 20 Nov 2020 | Expiră 21 Nov 2020

AJUTOR GESTIONAR DEPOZIT

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:
-Atitudine pozitiva, seriozitate, responsabilitate,corectitudine ,atentie la detalii
-Abilitati de planificare si organizare
- cazier judiciar curat.
- permis conducere cat.B
- permis/autorizaţie de stivuitorist constituie avantaj

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- pregătirea mărfurilor la timp pentru expediere pe baza facturilor si avizelor emise si predarea acestora in prezenta gestionarului
- manipularea eficienta si atenta a marfurilor ce fac parte din gestiunea punctului de lucru
- manipularea şi aşezarea produselor în spaţiile special destinate, în funcţie de sortimente şi termenul de valabilitate,
- încărcarea şi/sau descărcarea mărfurilor în/din autovehiculele de livrare;
- verificarea cantitativa si calitativa a mărfurilor ce intra sau ies din gestiunea punctului de lucru, numai pe baza de facturilor fiscale sau avize de insotire a marfurilor
- verificarea marfurilor preluate de la soferii societatii sau de la furnizori, cantitativ si calitativ;
- verificarea impreuna cu gestionarul, a stocurilor de marfuri, cantitativ si calitativ, ce fac parte din gestiuneadepozitului;
- participă activ la inventarierea mărfurilor din gestiune;
- are obligatia de a mentine curatenia interioara a depozitului;

Beneficii :
-Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
-Salariu motivant, pe masura realizarilor
-Mediu de lucru placut

Descrierea companiei

Distribuitor de bauturi alcoolice, non alcolice,

Expirat
AJUTOR GESTIONAR DEPOZIT  -  Elias Travel Shop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles