Publicat 28 Iun 2019 | Reactualizat 26 Iul 2019 | Expiră 29 Iul 2019

Ajutor de Medic Nutritionist la Receptie

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam colega la receptie pentru echipa noastra de medici nutritionisti, cu experienta in relatii cu clientii si sa aiba pasiune pentru nutritie.
Vei lucra in una din receptiile celor 3 clinici Kilostop din Bucuresti, sa sustii si sa incurajezi pacientii sa slabeasca, sa se mentina si sa invete sa manance sanatos.

Ce tip de om cautam si de ce:

Daca ai dorinta sa ajuti oameni sa fie mai supli si mai sanatosi, daca vrei poate sa lucrezi ca nutritionist in viitor sub supervizarea unui medic si sa primești gratuit un curs acreditat de tehnician nutritionist, Kilostop e locul cel mai potrivit sa vii, sa inveti si sa cresti, in timp ce sustii oameni sa slabeasca, din postul de la receptie.

In 10 ani, cu ajutorul a 40 medici, 16 000 de persoane au slabit 191 000 kg la Kilostop, doar cu diete eficiente si sustinere, fara prafuri sau pastile.

Vei face parte dintr-un grup de oameni pe care ii aducem cu aceasta promisiune. Te invatam ce pana acum faceau doar medicii noștri, ca sa devii si tu daca vrei nutriționist, ca apoi sa poti lucra independent, sub supervizarea medicala a unui medic. Asta pentru ca dorim sa lucram doar cu oameni care impartasesc misiunea si valorile noastre de sanatate si de crestere.

IA LINK-UL DE MAI JOS CU COPY-PASTE SI VEI FI DIRECTIONAT CATRE PARCURGEREA INTERVIULUI ONLINE DE ANGAJARE PRIN FACEBOOK MESSENGER CHAT. IN 5 MINUTE VEI AFLA DACA TE POTRIVESTI CU NOI.

ATENTIE! DOAR CEI CARE AU RASPUNS LA TOATE INTREBARILE DIN INTERVIU VOR FI SELECTATI! MULTUMIM!

Ai nevoie sa:

  • ai o pasiune pentru nutritie si viata sanatoasa;
  • comunici usor cu oamenii, sa ai empatie si sa zambesti mereu;
  • nu judeci oamenii pentru faptul ca au kilograme in plus;
  • fii convingator si bun ambasador al programelor de nutritie;
  • fii ordonat si organizat;
  • faci echipa buna cu medicul, colegii si pacientii;
  • vrei sa te dezvolti profesional;
  • fii o persoana care iubeste sanatatea si este un exemplu pentru pacientii nostri.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil/a sa:

  • incurajezi oamenii pe parcursul programului de nutritie, sa-i ajuti sa aiba o experienta extraordinara;
  • faci programari pacientilor;
  • incasezi cash/card si te asiguri de buna desfasurare a acestui proces;
  • prezinti programele de nutritie pacientilor;
  • fii proactiv/a cu pacientii si asigura-te ca le-ai oferit ajutorul de care au nevoie;
  • asiguri necesarul in clinica pentru buna desfasurarea a activitatii, in colaborare cu departamentul administrativ;
  • asiguri un ambient placut in clinca in care pacientii sa se simta ca acasa.

Clinica de Nutritie Kilostop este lider de piata in domeniul slabitului si nutritiei, fara prafuri sau pastile, doar cu diete eficiente si medici care stiu sa te sustina pana iti atingi rezultatul.
In 10 ani, cu ajutorul a 40 de medici, peste 16 000 de persoane au slabit 191 000 kg la Kilostop si au invatat sa manance si sa aiba un stil de viata sanatos.

Kilostop: Viziune, Misiune si Ambitie

  • Visul nostru la Kilostop este sa traim intr-o lume de oameni supli, sanatosi si fericiti.
  • La Kilostop in tot ceea ce facem credem ca ai puterea sa iti schimbi viata ca impreuna sa construim o comunitate de oameni supli, sanatosi si fericiti. Cum facem asta? Ajutam oamenii sa slabeasca, sa se mentina si sa evite imbolnavirea mancand sanatos, cu medici dedicati si diete eficiente.
  • Suntem deja clinica nr. 1 in slabit si nutritie, iar ambitia noastra este ca pana in anul 2028 sa ajungem la o comunitate de 1 milion de oameni supli, sanatosi si fericiti, care au slabit si se mentin. Vino la noi in echipa! Impreuna, visul nostru este mai aproape.

Expirat
Ajutor de Medic Nutritionist la Receptie  -  Clinica de Nutritie Kilostop

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles