Ajutor de Educator pentru grupa de vârstă 3-6 ani

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 1800 - 2300 RON
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

❗ Te consideri o persoană harnică, cu multă răbdare, responsabilă, implicată, cu inițiativă, riguroasă la curățenie, iubitoare de copii, rezistentă la stres? Atunci ești persoana pe care o căutăm 💯

Descrierea jobului

📢 Îți dorești un loc de muncă stabil și o echipă de profesioniști de la care poți învăța pentru a atinge creștere personală și împlinire pe plan profesional? Atunci ai nimerit în locul potrivit 😊

✍️ Vrei să faci parte din echipa noastră? trimite CV-ul aici sau la adresa de mail info@joymontessori.ro
✍️ Mai multe informatii la nr. de tel. 0731 621 924 Catalina Comanescu

Gradinita Joy Montessori caută Ajutor de Educator pentru grupa de vârstă 3-6 ani
Publicat 16 mai 2022 Reactualizat 13 iun. 2022 Expiră 15 iun. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos