Ajutor de cofetar / Vanzator cofetarie

Brownerie S.R.L. - 1 poziție
Oraș de lucru
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

  • Studii medii;
  • Atenție la detalii;
  • Atitudine pozitivă și entuziastă;
  • Seriozitate, responsabilitate, corectitudine, abilități de comunicare, lucru în echipă;
  • Onestitate și confidențialitate;
  • Experiență anterioară într-o poziție similară - reprezintă un avantaj;
  • Îndemânare, precizie și simț estetic.

Descrierea jobului

RESPONSABILITĂȚI ȘI SARCINI:
  • Recepționează, verifică și depozitează materiile prime și materialele necesare realizării produselor;
  • Ajută cofetarul în procesul de producție;
  • Este informat și consiliază clienții cu privire la produsele comercializate de laborator;
  • Împachetează produsele și le pregătește pentru livrări;
  • Preia, pregătește și trimite comenzile;
  • Utilizează casa de marcat;
  • Aranjează vitrina și asigură igienizarea ei;
  • Activitate poate presupune și lucrul în schimburi;
  • Respectă prevederile Regulamentului de Ordine Interioară și Instrucțiunile proprii de securitate a muncii;
  • Respectă regulile în ceea ce privește igiena, normelor de protecție a muncii.
OFERTA NOASTRĂ
  • Mediu de lucru cald și prietenos, într-o echipa tânără, unde contribuția ta este cu adevărat apreciată;
  • Zile de concediu în funcție de vechime;
  • Mărire salarială anuală;
  • 2 zile libere pe săptămână.

Deschis în luna mai 2021, Brownerie este un laborator de cofetărie specializat în producția de brownies (negrese americane) ce funcționează pe bază de comenzi cu livrare sau ridicare din locație. Realizăm numeroase sortimente de brownies, atât cu disponibilitate permanentă, cât și în ediție limitată sau sezoniere, folosind ingrediente premium și aparatură de ultimă generație. Echipa noastră este instruită în arta cofetăriei, iar pasiunea și pregătirea puse împreună sunt ingredientele perfecte pentru a putea livra cele mai bune rezultate.
Publicat 1 feb. 2022 Expiră 3 mar. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos