Ajutor de bucatar pentru pizzerie full time

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!
Angajam ajutor de bucatar pentru pizzerie cu livrare la domiciliu. este recomandat sa locuiasca in zona Drumul Taberei, Ghencea sau cartierele vecine Militari, 13 Septembrie.
Punct de lucru: Drumul Taberei.
Program Full Time
Conditii foarte bune:
Tk de masa
Transport asigurat
Prime
Bonusuri zilnice
Numar joburi disponibile: 2
Asteptam Cv-ul Dvs

Descrierea jobului

Prepararea de produse alimentare: pizza, paste si salate.

Pasiunea pentru gastronomia italiana si retetele autentice au dat un nou sens placerii de a lua masa in confortul propriului camin sau la birou. Folosind numai ingrediente care au cel mai ridicat standard de calitate si prospetime, va oferim delicii italiene direct la tine acasa. Savoarea compozitiei, accentuata de blatul pregatit dupa o reteta bine aleasa, va pune impresia ta despre pizza intr-o noua lumina, in timp ce pastele italiene se fac remarcate datorita sosurilor traditionale. Atat de simplu, atat de gustos: "Le Ricette Tradizionali di Qualita"!
Publicat 27 sept. 2021 Reactualizat 25 oct. 2021 Expiră 27 oct. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos