Publicat 01 Feb 2021 | Expiră 04 Mar 2021

Ajutor de bucatar/bucatar si Spalator vase

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Echipa Noeme crește din nou!

Profilul candidatului: Tu esti o persoana dedicata, ordonata si atenta la detalii, cu rezistenta la lucru sub presiune.
Ai experienta, dar mai ales multa dorinta dе dezvoltare - pana la urma putem invata impreuna.
Program dе lucru: dе marti pana sambata, dе la 15.00 pana la 23.00.

Descrierea jobului

Cel mai important este faptul ca avem multa pasiune si atentie la orice detaliu, exploram tot felul dе combinatii dе arome si gatim cu ingrediente proaspete, locale... ca atunci cand asteptam pe cei mai buni prieteni la masa.

Date de contact:
Tel: 0721 490 270
Email: contact@guxt.ro

Cate ceva despre noi: în decembrie 2017 am preluat bistro-ul într-un format diferit față dе cel actual. Alături dе o echipă mică dar ambițioasă am obținut 11,5 puncte și o bonetă în ghidul Gault & Millau. Iar pe parcursul anului 2018 ne-am menținut in top 3 restaurante Trip Advisor Bucuresti.

Expirat
Ajutor de bucatar/bucatar si Spalator vase  -  SAVOR EVENTS SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles