Publicat 22 Iul 2021 | Reactualizat 19 Aug 2021 | Expiră 22 Aug 2021

Ajutor Bucatar

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ce cautam?

  • Persoane interesate sa isi exploreze aptitudinile creative in bucatarie, alaturi de o echipa pasionata de gust.
  • Experienta nu este necesara. In schimb, trebuie să fii curios si determinat sa inveti si sa cresti intr-un mediu dinamic.
  • Apartenenta la echipa. Lucram creativ in echipa, functionam ca un mecanism simplu, cu oameni diferiti, dar cu dorinte si obiective comune.

Descrierea jobului

Cum te vei dezvolta?

  • Vei deveni un explorator al gustului care vrea sa se dezvolte alaturi de o echipa energica.
  • Totul incepe step by step: cunosti echipa, apoi te familiarizezi cu bucataria, oaspetii si cafeaua de specialitate prin training-uri si degustari. Aventura incepe cand decizi ca esti pregatit si vrei mai mult.
Obiectivul nostru - retete bune de insotit cafeaua. Vom pregati impreuna compozitii care rotunjesc gustul acesteia – texturi cremoase, elegante, care permit ca dulceata, aciditatea si textura siropoasa a unei cafele sa completeze desertul.

Descrierea companiei

Echipa noastra

Completam pauzele de cafea cu deserturi confortabile si creative, preparate cu grija si curiozitate.

Suntem oameni antrenati in domeniul cafelei de specialitate, parte din echipa Origo, cuceriti de tot ce inseamna gust si determinati sa ii exploram potentialul atat in bucatarie, cat si la espressor.

Pentru ca la baza a tot ceea ce facem sta pasiunea, ne caracterizeaza voia buna. Iar pentru mentinerea acesteia, ne intereseaza: educatia continua si promovarea curiozitatii si a pasiunii prietenilor care ne trec pragul.

Expirat
Ajutor Bucatar  -  TROFIC FOOD & COFFEE

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles