Publicat 24 Feb 2019 | Expiră 27 Mar 2019

Ajutor bucatar

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul ideal cunoaste regulile de igiena, este punctual si organizat, atent la detalii si dispus sa invete. Acesta are capacitate de a lucra atat singur, cat si in echipa.Experienta intr-un job similar nu este obligatorie, insa constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Ajutor Bucatar- pregatirea si prepararea produselor din meniul food la standardele impuse de angajator, curatenia si igienizarea spatiilor de lucru si a aparatelor si ustensilelor de bucatarie, punctualitate si corectitudine in relatiile cu colegii si clientii

J'adore Bistro a aparut acum un an, din dorinta unui grup de tineri de a crea un loc stilat si elegant, unde oricine paseste inauntru sa se simta confortabil alaturi de prieteni. Am pus pasiune in tot ce am facut, asa ca astazi ne mandrim cu produse de calitate, un cadru de vis si o echipa energica si pozitiva. Te asteptam in familia J'adore!

Expirat
Ajutor bucatar  -  J`Adore Bistro SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles