Ajutor bucatar si lucrator bucatarie (curatenie)

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru jobul de lucrator bucatarie ( curatenie)

Curatenie in bucatarie si spatiile conexe restaurantului.

Candidatul ideal:
* Modul de lucru curat si ordonat;
* Capacitatea de a se integra rapid/de a lucra intr-o echipa;
* Respecta si executa intocmai ordinele bucatarului;
* Gandire pozitiva, fire energica si organizatorica.

Responsabilitati:

* Asigura curatenia zonei de lucru, cat si a bucatariei;
* Participa activ la intretinerea ustensilelor de bucatarie si a echipamentului din dotare;
* Ține cont de modul în care urmeaza sa fie folosita vesela;
* Face prelucrările preliminare - curata, sorteaza, spala, divizeaza;

Descrierea jobului

Oferim:
* Salariul competitiv;
* Oportunitatea de a lucra intr-unul dintre cele mai bune restaurante din Cluj-Napoca;
* Contract de munca nedeterminat;
* Tichete de masa;
* O masa pe zi.

Bucură-te de o nouă experienţă culinară într-o atmosferă unică, în inima Clujului.

Epoca Bella este un restaurant ce şi-a deschis porţile în 2021, fiind situat în clădirea istorică Palatul Mikes din Piaţa Muzeului.

Reinventând reţetele tradiţionale în viziune contemporană, restaurantul Epoca Bella scrie o nouă pagină în istoria culinară a Clujului.

Publicat 21 iun. 2022 Expiră 21 iul. 2022