Ajutor Bucatar, Ospatar Maison des Crepes Brasov

Traozen S.R.L. 2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Pasiunea și voia bună sunt foarte importante pentru noi, de aceea căutăm persoane entuziaste și dornice sa învețe. Experiența anterioară nu este obligatorie.

Candidatul ideal:
  • Profesionist, motivat și zâmbitor
  • Amabil, perseverent și orientat spre rezultate
  • Plin de energie, onest și modest
  • Pasionat, cu spirit de echipă
  • Prietenos, harnic, pozitiv și manierat

Descrierea jobului

Posturi disponibile:

Ajutor Bucătar
  • Furnizează în permanență preparate de calitate, respectând toate standardele din punct de vedere al rețetelor și al modului de prezentare stabilit;
  • ​Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei

Ospătar
  • ​Asigură servirea tuturor clienților Maison des Crepes, punând clientul pe primul loc și interacționând cu acesta; Contribuie la mediul de lucru pozitiv al echipei;

Alătură-te echipei noastre și fă ca fiecare moment să conteze!

Maison des Crêpes este primul lanț de restaurante din România care are un meniu bazat pe clătite franțuzești și pancakes. Am împletit pasiunea pentru fine dining cu tradiția celui mai iubit desert din lume și ne-am pus la masă cu bucatării noștri pentru a crea cele mai gustoase experiențe culinare.
Publicat 7 Iun. 2022 Expiră 7 Iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.