Publicat 07 Iun 2019 | Reactualizat 07 Iul 2019 | Expiră 08 Iul 2019

Ajutor bucatar/ospatar/livrator in Franta

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cautam lucratori polivalenti restaurant in Franta:
- 2 sezonieri, cu posibilitate de prelungire a contractului.
- lucratori cu contract pe perioada nedeterminata.

Candidatul ideal:
- Abilitati de munca in echipa
- Permis B obligatoriu
- Cunostinte de limba franceza
- Flexibilitate si dinamism !
- Experienta intr-un restaurant, sau dorinta de a lucra in acest domeniu !
- Se poate aplica in cuplu

Descrierea jobului

Pe acest post de "lucrator restaurant" veti lucra ca :
- ajutor-bucatar : pregatirea preparatelor (pizza, burger, etc.)
- ospatar : luarea comenzilor, servirea mesei
- livrator la domiciliu (catering)

Angajatorul : un lant de restaurante/pizzerii aflate in partea de vest a Frantei. Echipele sunt tinere si dinamice, cu oportunitati de promovare !

Conditiile postului:
- salar net (in mana) : 1275 euro (la inceput)
- contract de munca francez, cu durata nedeterminata
- timp de lucru : 35 ore/saptamana
- posibilitate de locuinta de serviciu (100 euro/luna)
- transport asigurat de la cazare la locul de munca

Recrutarea se face prin intermediul Europa Ressources Nord Vest, o agentie de plasare a fortei de munca in strainatate, inregistrata la Inspectoratul Teritorial de Munca Satu Mare.
Procesul de recrutare include si semnarea unui contract de munca francez in limba romana, inaintea plecarii din tara.
Nu percepem comisioane !

Expirat

Ajutor bucatar/ospatar/livrator in Franta  -  Europa Ressources Nord Vest

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles