Publicat 31 Aug 2018 | Reactualizat 21 Sep 2018 | Expiră 30 Sep 2018

Ajutor bucatar cu sau fara experienta

5 posturi

Criterii de selecție

  • Peste 1 luna experiență în Alimentatie / HoReCa

Candidatul ideal

Atitudine pozitiva
Dorinta de alucra in echipa
Persoana serioasa dornica de munca
Salariul cuprins intre 1800-2200 ron net,

Descrierea jobului

Atributiile postului:
Candidatii interesati pot suna la numarul de telefon 0799.831.111.
Atributii legate de pregatirea comenzilor:
Ajuta la prepararea produselor;
Face prelucrarile preliminare gatitului: sorteaza, spala, curata, divizeaza, fileteaza ;
Ajuta la asamblarea produselor finale ;
Asista bucatarii prin actiuni simple ce conduc la bunul mers al activitatii din bucatarie : aduce materiile prime din magazie, urmareste procesele de decongelare, prajire, coacere, framantare coca ;
Ajuta la pregatirea pentru livrare a produselor finite ;
Atributii legate de mentinerea curateniei la locul de munca:
;Asigură curăţenia zonei de lucru si a bucătăriei in general (curatenie ustensile si blaturi de lucru);
Spala vesela din bucatarie;
Mentine ordinea in bucatarie;
Atributii legate de respectarea regulilor de curatenie personala:
Foloseste echipamentul de protectie permanent cat se afla in bucatarie;
Se spala si dezinfecteaza pe maini inainte de contactul cu produsele alimentare sau ustensilele de bucatarie

Beneficii;
contract de munca
reducere 50% la produsele noastre
pregatire la locul de munca

Descrierea companiei

Wise Box.

Ajutor bucatar cu sau fara experienta  -  Wise Box