Ajutor Bucatar cu permis de conducere

The Fish Sanctuary S.R.L.
3 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

- Persoană organizată și dinamică, atitudine pozitivă care dorește să invețe ceva nou;
- Seriozitate și dorință de cooperare pe termen lung;
- Dispus/ă să lucreze în echipă;
- Respectă normele de siguranță și bună organizare a muncii;
- Experiența anterioară nu este neaparat necesară, dar ar ajuta să fi lucrat în bucătărie totuși sau în spații de procesare peste și produse de peste;
- Se va oferi instruire profesională internă.

Descrierea jobului

- Program 8 ore/zi și week-end liber;
- Carte de muncă;
- Păstrarea curățeniei în zona de lucru și în bucătărie;
- Se asigură că toate echipamentele necesare se află în zona de lucru;
- Cântărești, măsori și să amesteci ingrediente conform rețetelor;
- Ajuți în procesul de aprovizionare, să despachetezi marfa;
- Depozitezi corect ingredientele, la temperatura potrivită;
- Cureți și să întreții echipamentele pentru gătit;
- Te asiguri că echipamentele funcționează cum trebuie (cuțitele sunt ascuțite etc.);
- Gestionarea produselor finite și a ambalajelor utilizate pentru ambalarea producției;
- Respectarea normelor de igienă și Protecția Muncii;
- Respectarea sarcinilor prevăzute în programul zilnic.

The Fish Sanctuary SRL este producător și distribuitor de preparate din pește. Laboratorul de procesare este în Localitatea Măgurele, județul Ilfov.
Publicat 14 Nov. 2022 Reactualizat 12 Dec. 2022 Expiră 14 Dec. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.