Publicat 26 Mar 2019 | Reactualizat 23 Apr 2019 | Expiră 26 Apr 2019

Ajutor bucatar/ Bucatar

3 posturi
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Atitudine pozitiva si orientat spre invatare;
  • Abilitati de comunicare, organizat si punctual;
  • Esti o persoana energica, harnica si educata;
  • Esti pasionat de bucatarie, plin de creativitate si pregatit pentru noi provocari;
  • Experienta anterioara intr-un post similar in cadrul unui restaurant, reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Daca si tu iti doresti:
• sa lucrezi intr-o echipa tanara si plina de chef de viata
• sa lucrezi pe un program de 8 ore/zi - 5 zile/saptamana
• sa ai un loc de munca stabil si sigur
• sa fii respectat si sa respecti la randul tau
• sa faci parte dintr-o echipa tanara, de oameni profesionisti

Salariu atractiv
Masa si transport asigurat
Bonusuri lunare

Daca nu esti din Bucuresti, iti putem pune la dispozitie si cazare.

Ajutor bucatar, bucatar, lucrator bucatarie, personal restaurant, personal bucatarie, chef, cook, bucatarie, kitchen helper, pizzar.

Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Expirat
Ajutor bucatar/ Bucatar  -  Beraria H