Ajutor birou

STARTCON CG SRL 1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Poate lucra in cadrul unei echipe;
  • Aptitudini de comunicare cu clientii;
  • Sa fie sociabil;
  • Prezinta un avantaj studiile in cadrul Facultatii de Electrotehnica ( Inginerie Electrica);
  • Sa cunoasca limba engleza.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Preluarea si initierea apelurilor telefonice;
  • Sa raspunda rapid la mail-uri;
  • Analizeaza documente;
  • Interactioneaza cu clientii si ofera informatii.

Societatea noastra se ocupa cu constructii, instalatii sanitare, termice, panouri solare si panouri fotovoltaice
Publicat 14 Sept. 2022 Expiră 14 Oct. 2022

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Poți administra oricând setările aici.