Ajutor barman , Ajutor narghilist

Ganesha Brand SRL - 2 poziții
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Ganesha Caffe cauta persoane inspirate si entuziaste, sociabile si pline de viata pentru posturile de ajutor narghilist si ajutor barman

Postul nu necesita experienta.

Seriozitatea, spiritul de colegialitate, punctualitatea, harnicia si pasiunea pentru meserie sunt punctele forte pe care ne bazam.

Descrierea jobului

- ajutarea in pregatirea produselor;
- bine organizat, comunicativ, punctual;
- sa respecte regulile igienico-sanitare;

Beneficii :

- castiguri - minim 3500 lei;
- bauturi asigurate;
- puncte de lucru : BARBU VACARESCU NR.71, , CALEA VICTORIEI NR 20, si BULEVARDUL PRIMAVERII NR 4 - Bucuresti

Ganesha Caffe - este locul ideal dacă ești în căutarea unei ambient vesel și în același timp intim, unde te poți răsfăța cu cele mai deosebite băuturi și deserturi cu specific oriental.

La intrarea în cafenea vei fi întâmpinat de sculpturi impresionante cu zeitatea Ganesha, simțind încă din prima clipa aromele Indiei, chiar în centrul Bucureștiului, ambient completat de superba muzică orientală.

Publicat 13 mai 2022 Reactualizat 24 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022