Ajutor Asistenta Stomatologie

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Pentru unul dintre clientii nostri cautam Ajutor Asistenta
Program de lucru: Luni - Vineri
Cabinet Stomatologic
Zona Centrala

APTITUDINI NECESARE
• Integritate, corectitudine și devotement
• Confidențialitate
• Atitudine și comportament pozitiv cu ajutorul carora să relaționezi într-un mod constructiv și non-conflictual cu pacienții, angajații și colaboratorii clinicii
• Capacitatea de organizare eficientă atât a activităților, cât și a cabinetului
• Adapatabilitate în interacțiunea cu copiii și părinții

Descrierea jobului

​DESCRIEREA JOBULUI:
Suport pentru activitatea medicală din clinică
Pregătirea și organizarea cabinetului
Curățarea suprafețelor
Realizearea tuturor procedurilor necesare dezinfecției și sterilizării
Pregătirea cabinetului și instrumentarului
Verificarea stocului de materiale
Asistarea personalului medical și a medicilori în clinică
Un climat de lucru plăcut și profesionist
Activitate în echipă într-o clinică modernă
Bunăstarea pacienților are cea mai mare prioritate
Publicat 13 mai 2022 Expiră 12 iun. 2022