Publicat 03 Ian 2018 | Reactualizat 17 Ian 2018 | Expiră 02 Feb 2018

AGENTI VANZARI

2 posturi

Candidatul ideal

•Tânăr, dinamic și dornic de afirmare
•Atras de munca de teren și de competiția sănătoasă
•Experimentat (minim 2 ani în vânzări de tip business to business)
•Bun negociator
•Convingător
•Capabil de a lua decizii rapide
•O personalitate energică, cu orientare către gândirea pozitivă
•O fire extrovertită
•Dornic de a se implica în dezvoltarea unei companii de succes

Descrierea jobului

Responsabilități în aria teritorială arondată:
•Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale companiei
•Analizarea cerințelor potențialilor clienți
•Particularizarea ofertei de produse și servicii pentru fiecare potențial beneficiar
•Menținerea și dezvoltarea relației cu clienții existenți
•Efectuarea de prezentări de produse
•Participare intensă și activă la realizarea obiectivelor calitative și cantitative ale echipei la atingerea targetului de vânzări
•Urmărirea derulării și finalizării contractelor/comenzilor
•Întocmirea rapoartelor de activitate

Oferim un pachet salarial atractiv.

Importator, producator si distribuitor la nivel national de piese de schimb si accesorii pentru biciclete, scutere, drujbe, motocositoare, etc.

AGENTI VANZARI  -  SC RIVIERA BIKE SRL