Publicat 25 Iun 2021 | Reactualizat 25 Iul 2021 | Expiră 26 Iul 2021

Agenti vanzari

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • persoană dinamică, adaptabilă, orientată spre rezultate;
  • seriozitate și atitudine pozitivă, fire independentă, organizată, cu responsabilitate;
  • abilităţi de comunicare, prezentare, negociere și convingere;
  • capacitate de încadrare în termene limită.
  • minim un an experiență pe un post similar.

Descrierea jobului

  • vizitarea clienților conform rutei zilnice stabilite;
  • dezvoltarea clienților și a relației cu aceștia;
  • încasarea facturilor și recuperarea creditelor din piață;
  • vânzarea produselor din portofoliul companiei în vederea atingerii obiectivelor;
  • rapoarte conform procedurilor interne.

Beneficii:
  • Se acorda Salariu motivant, bonusuri de performanta si tichete de masa
​Angajam femei si elevi pe perioada vacantei care au implinit 18 ani, sau care sunt sub 18 ani, cu acordul parintilor prin act notarial

pentru Timisoara - Interviurile de angajare se vor face in zilele de marti, joi si sambata, incepand cu ora 13, la Centrul de depozitare de pe str. Chisodei (Parc INCONTRO)

Miruna Internaţional Impex Srl este unul din liderii importanţi de pe piaţa FMCG, are peste 24 de ani de activitate, în domeniul distribuţiei de băuturi şi alimente, pe o piaţă puternic concurenţială.

www.miruna-international.ro

Expirat
Agenti vanzari  -  SC. MIRUNA INTERNATIONAL IMPEX SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles