Publicat 16 Oct 2008 | Expiră 16 Nov 2008

Agenti vanzari - zonali

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Permis auto (vechime minim un an);
- Cunostinte PC;
- Mimim experienta in distributie;
- Experienta de minim 6 luni in vanzari;
- De preferat experienta in domeniu si studii tehnice.

Descrierea jobului

Munca de teren
- Trening asigurat la sediul firmei;
- Laptop;
- Masina de serviciu;
- Telefon.

Maer Import Export activeaza pe piata romaneasca de peste 15 ani, imbogatindu-si permanent gama de produse si servicii catre clientii sai.
Suntem in permanenta interesati de cooptarea in colectivul nostru a unor persoane creative si cu experienta in domeniu.
Scopul nostru este sa avem o echipa omogena, pentru a asigura solutii rapide si rentabile la problemele clientilor nostri.
Timpurile se schimba, serviciile tind sa se apropie de preferintele consumatorilor, tehnologia evolueaza iar noi cautam oamenii capabili sa se schimbe odata cu noi.

Expirat
Agenti vanzari - zonali  -  Maer Import Export