Publicat 02 Oct 2019 | Expiră 02 Nov 2019

AGENTI VANZARI ZONALI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinţe:
- Atitudine pozitiva, perseverenta, dinamism, spirit organizatoric;
- Abilitati de prezentare si comunicare, negociere si dezvoltare a relatiilor interpersonale;
- Orientare catre rezultate, corectitudine si punctualitate;
- Cunostinte operare PC;
- Experienta in vanzari minim 3 ani, vechime permis de conducere minim 3 ani;
- Disponibilitate deplasari mai mult de 50% din program.

Descrierea jobului

Principalele responsabilităţi:
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Cunoasterea, prezentarea si promovarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei;
- Acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiile de livrare;
- Realizarea targetului si obiectivelor propuse, prezentarea ofertelor si identificarea nevoilor clientilor;
- Intocmirea rapoartelor periodice sau la cerere;
- Respectarea procedurilor companiei.

Beneficii:
- Lucru într-o echipă profesionista, in cadrul unei companii recunoscute;
- Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei;
- Pachet salarial motivant: salariu de baza, bonusuri in functie de performanta, tichete de masa, spor de fidelitate dupa un an de activitate, prime, telefon, laptop si masina de serviciu.
1 post vacant in Judetele Giurgiu, Ilfov, Calarasi si Constanta.

www.echipamentemilitare.ro , www.m-force.ro si/ facebook: invictusMForce;
Puteti trimite c.v.-ul dvs. prin aplicarea directa la anunt sau la adresa de mail: resurse@invictus.com.ro;
Pentru mai multe informatii contactati-ne la tel.: 0746294402.
Cu un istoric de peste 26 de ani in producerea si comercializarea echipamentelor militare, ca urmare a investitiilor realizate si a dezvoltarii sustinute din ultimii ani, compania urmareste extinderea echipei.
Valorile noastre sunt: grija pentru oameni, transparenta, recunoasterea profesionala, dezvoltarea si perfectionarea continua, stabilitatea.
Te asteptam!

Expirat
AGENTI VANZARI ZONALI  -  ADINA S.R.L- echipamente militare

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles