de ani Fără Frică...

Publicat 12 Iul 2006 | Reactualizat 06 Aug 2006 | Expiră 12 Aug 2006

AGENTI VANZARI-REPREZENTANTI TERITORIALI

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Descrierea jobului

Job: Agent vanzari- Reprezentant teritorial
Responsabilitati: Contractarea noilor clienti
Aducerea gamei de produse publicitare la cunostinta clientilor

Cerinte: minim studii medii,
abilitati de comunicare si negociere
permis de conducere categ B si masina proprie
experienta in vanzari constituie avantaj

Beneficii: salariu motivat in raport cu realizarile
lucrul intr-o echipa de profesionisti
oportunitatea de a va realiza intr-o companie de viitor

Firma noastră este o agenţie de marketing integrată, care oferă servicii vaste, începând cu întreaga campanie publicitară, incluzând proiectarea de logouri şi promoţii, până la organizarea diferitelor evenimente.
Noi formulăm scopurile marketingului secolului XXI. Ne strădium să satisfacem pretenţiile individuale ale clienţilor, să îi tratăm corespunzător şi să legăm cu aceştia parteneriate pe termen lung.

Expirat
AGENTI VANZARI-REPREZENTANTI TERITORIALI  -  SC VIAMORO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles