de ani Fără Frică...

Publicat 28 Oct 2019 | Reactualizat 25 Nov 2019 | Expiră 28 Nov 2019

Agenti vanzari inputuri pentru agricultura in judetul GURGIU

2 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

• obligatoriu studii superioare in domeniul agricol;
• experienta de minim 2 ani in ferme si/sau companii de specialitate (distribuitori, producători, fitofarmacii);
• permis de conducere cat. B;
• disponibilitate de deplasare in zona alocata;
• punctual;
• rezistent la stres;
• sa aiba spirit organizatoric;
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;
• personalitate energica.

Descrierea jobului

• raporteaza directorului zonal de vanzari;
• creare, dezvoltare si menținere a portofoliului de clienti;
• promovarea produselor aflate in portofoliul companiei;
• consultanta permanenta a clienților existenti in portofoliu, in vederea optimizarii ofertelor personalizate pe produsele NETagro, in functie de necesitatiile acestora;
• activitate constanta in teren si suport oferit clientilor; inspectii ale culturilor impreună cu aceștia;
• participa la negocieri, intocmeste contracte, monitorizeaza derularea si finalizarea acestora;
• urmareste realizarea planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
• urmareste incasarea sumelor datorate de catre clienti.

Beneficii:
• salariu atractiv;
• bonus anual pentru atingerea targetului;
• asigurare privată de sanatate;
• management adapdat;
• mediu de lucru placut si dinamic.

NETagro activeaza de peste 13 ani in domeniul distributiei de produse pentru protectia plantelor, ingrasaminte, seminte, produse pentru igiena publica.

Zonele de distributie sunt Muntenia, Moldova, Dobrogea si Oltenia.

Expirat
Agenti vanzari inputuri pentru agricultura in judetul GURGIU  -  SC NETAGRO SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles