Publicat 13 Ian 2020 | Reactualizat 20 Ian 2020 | Expiră 12 Feb 2020

AGENTI VANZARI Door to Door

1 post

Descrierea jobului

Esti dinamic si cu pofta de munca?! Vino in echipa noastra cu sau fara experienta in domeniul vanzariilor.

Beneficiile postului:
-program de lucru lejer de luni-vineri, 8h/zi
-salariul 2687 lei + bonusuri si comisioane
-formare profesionala continua la locul de munca
-posibilitati reale de avansare in cadrul companiei noastre

Activitatea postului presupune incheierea contractelor de energie electrica/ gaze naturale.
Munca desfasurandu-se door to door!

Daca esti interesat, asteptam Cv-ul tau la adresa de mail: cvinterviuri@gmail.com sau ne puteti contacta la numarul de telefon: 0723146800 si vei fi contactat de catre echipa noastra in cel mai scurt timp!

AGENTI VANZARI Door to Door  -  ANOTHER GREAT ENERGY

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles