Agenți vanzari / distribuitori - înghețată

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Studii
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Îți plac vânzarile? Îți place să vorbești cu oamenii? Te simți în largul tău în afara biroului și ești mereu în mișcare? Avem jobul perfect pentru tine!

Fabrica de înghețată ELION angajează agenți de vânzări / distribuitori - înghețată.

Candidatul ideal:
Pasionat de vânzări, spirit negociator, o bună capacitate de comunicare și orientat spre rezultate, astfel încât să reușească se lege relații cu clienții finali, proprietari de magazine;
Nerăbdător să cunoască produsele noastre pentru a putea oferi cele mai bune soluții partenerilor noștri;
Capacitate de adaptare la situație, ingeniozitate și creativitate;
Experiența anterioară în domeniul în vânzărilor reprezintă un avantaj;
Deținător de carnet categoria B și dornic de un job activ pe teren.

Descrierea jobului

Ca agent de vânzări activitatea ta va consta în:
Gestionarea portofoliului de clienți existenți;
Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;
Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;
Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor;
Distribuția produselor către clienți;
Negocierea și semnarea contractelor, facturarea și încasarea periodică.

Se oferă:
Salariu motivant;
Comision atractiv;

Descrierea companiei

Fabrica de inghetata ELION - Constanta
Publicat 5 nov. 2021 Reactualizat 3 dec. 2021 Expiră 5 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos