Publicat 27 Oct 2008 | Reactualizat 24 Nov 2008 | Expiră 27 Nov 2008

Agenti vanzari- Bucuresti cod post B

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Experienta in domeniul vanzarilor
Constituie avantaj experienta in vanzarea de
Entuziasm si putere de munca
Abilitatea de a vinde
Preferabil studii superioare definitivate
Domiciliul in Bucuresti
Disponibilitatea pentru deplasarea temporara in afara filialei
publicitate
Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Trimiteti un Curriculum Vitae pe adresa: PAGINI AURII S.A. Splaiul Independentei, nr. 319, ANEXA H403;
- prin fax: 021-20 20 929, pana la data de 10.11.2008, in atentia Departamentului de Resurse Umane sau prin e-mail: asistentahr@paginiaurii.ro (cu specificatia obligatorie a codului de post)

Numai candidatii care indeplinesc conditiile cerute vor fi contactati

Expirat
Agenti vanzari- Bucuresti cod post B  -  PAGINI AURII SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles