Publicat 28 Mai 2020 | Expiră 05 Iun 2020

Agenti vanzari asigurari

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Daca simti ca in orice discutie cu o persoana exista o oportunitate, esti persoana potrivita.
Asigurarile auto, de cladiri sau de viata sunt instrumentul cel mai bun pentru a obtine siguranta financiara, iar siguranta este unul dintre cele mai usor de vandut produse.
Tot ce ai nevoie este un telefon si disponibilitatea de a te deplasa la client daca acesta solicita. Poti fi angajat, nu ne deranjeaza, important e sa iti doresti sa castigi ceva in plus.
Trainingul il ofera compania angajatorare.

Descrierea jobului

Ce ai de facut? Sa aplici. Te contactam noi si iti explicam cum ar trebui sa procedezi sa devii agent de vanzari asigurari.

Companie de servicii, recruteaza pentru broker cu sediul in Bucuresti.

Expirat
Agenti vanzari asigurari  -  Lyn Management Solutions S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles