Publicat 23 Mai 2019 | Reactualizat 20 Iun 2019 | Expiră 23 Iun 2019

AGENTI TRANSPORT VALORI / SOFERI AUTOBLINDATA

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte pentru ocuparea postului de agent transport valori (insotitor/casier):

- studii medii absolvite,
- atestat profesional de agent securitate eliberat de Politie,
- disponibilitate pentru un program de lucru in ture,
- disponibilitate pentru deplasari frecvente,
- integritate, responsabilitate, rezistenta la stres, dinamism, motivatie pentru munca.

Cerinte pentru ocuparea postului de sofer transport valori:

- permis de conducere categ. B+C, preferabil cu atestat de transport marfa,
- experienta profesionala minim 3 ani in profesia de conducator auto - obligatoriu,
- cazier auto curat,

Descrierea jobului

Sofer autoblindata:
- conducerea autoblindatei cu care efectueaza transportul de valori, cu respectarea legislatiei in vigoare si a procedurilor interne;

Agent transport valori (insotitor/casier):
- transportarea fizica a sacilor cu valori de la/la autoblindata, alimentarea ATM-urilor, asigurarea securitatii autovehiculului si a continutului transportului;
- supravegherea si apararea zonei de incarcare-descarcare, nepermitand niciunei persoane sa se apropie de autospeciala de transport valori pe timpul operatiilor de preluare si manipulare a valorilor;
- pe timpul deplasarii de la un beneficiar la altul, trebuie sa supravegheze traseul si sa acorde o atentie deosebita pe tronsoanele din traseu pretabile la actiuni de jaf si deturnare a valorilor.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- pachet salarial atractiv, incluzand tichete de masa conform numarului de zile lucratoare aferente fiecarei luni.
- spor de week-end in procent de 8% in raport cu numarul de ore lucrate, plata orelor suplimentare,
- plata salariului la timp, siguranta locului de munca, tinuta de lucru gratuita, dotare corespunzatoare in raport cu activitatea desfasurata,
- asigurarea trainingului de specialitate pentru o cat mai buna integrare si adaptare in specificul activitatii,
- posibilitatea de a lucra si a va dezvolta in cadrul unei companii multinationale, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala.

S.C. G4S Cash Solutions este membra a G4S plc., corporatie internationala care furnizeaza solutii de securitate cu operatiuni in peste 110 tari din intreaga lume si are mai mult de 611.000 de angajati. In Romania, G4S Cash Solutions este prezenta din 2002, fiind specializata in furnizarea serviciilor de transport valori, administrare a numerarului, alimentare si intretinere de nivel I ATM-uri (bancomate). Totalizeaza astazi aproape 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 8 Centre de Procesare si alte 16 puncte de operatiuni la nivel judetean. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum cele mai renumite institutii din domeniul bancar, retail s.a.

Expirat
AGENTI TRANSPORT VALORI / SOFERI AUTOBLINDATA  -  S.C. G4S Cash Solutions S.R.L.