Publicat 13 Mar 2006 | Reactualizat 02 Apr 2006 | Expiră 13 Apr 2006

agenti ticketing

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

angajaza agenti ticketing cu EXPERIENTA minim un an de rezervari si emiteri bilete de avion in sistemul Amadeus

Descrierea jobului

Agentie de turism cu sediu central, detinatoare de franciza internationala angajaza agenti ticketing cu EXPERIENTA minim un an de rezervari si emiteri bilete de avion in sistemul Amadeus. Salariu atractiv, echipa tinara si dinamica, posibilitati promovare, diverse avantaje.

Agentie de turism cu sediu central, detinatoare de franciza internationala
CV la fax: 230 72 92 sau e-mail: ticketing@globaltravel.ro

Expirat
agenti ticketing  -  Agentie de turism

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles