Publicat 10 Aug 2015 | Expiră 11 Sep 2015

Agenti paza, Brutari,Casieri, Vanzatori departament alimentar

10 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Studii medii
- Bune abilitati de operare PC
- Experienta anterioara in domeniile: comert/retail, relatii cu publicul,vanzari, asigurari
- Atitudine proclient si provanzare
- Responsabilitate, organizare si adaptabilitate
- Bune abilitati de comunicare si orientare catre client
- Spirit de lucru in echipa

Descrierea jobului

- Explica clientului avantajele si beneficiile promotiilor din magazin;
- Raspunde solicitarilor clientului;
- Gestioneaza retururile/ transferurile de marfa;

Oferta(bonusuri/ beneficii):
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial/ administrativ
- oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume
- bonusuri in functie de performante
- tichete de masa
- asigurare medicala

HYPERMARKETUL CORA face parte din grupul Louis Delhaize, o afacere de familie care a �nceput in urmă cu peste 100 de ani. Primul magazin Cora in Romania a fost inaugurat pe 1 octombrie 2003 si a adus, in premiera pentru tara noastra, un concept de centru comercial, modern si inovator.
La nivel international, Marca Cora cunoaste o extraordinara expansiune, fiind prezenta cu 81 de hipermarketuri in mai multe colturi ale lumii.

Expirat
Agenti paza, Brutari,Casieri, Vanzatori departament alimentar  -  ROMANIA HYPERMARCHE SA

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles