Publicat 02 Nov 2007 | Expiră 02 Nov 2007

Agenti marketing, consilieri financiari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ambitios, energic, dornic de castiguri mari in timp scurt, abilitati de comunicare,sociabilitate, abilitatea de a forma relatii noi.

Descrierea jobului

Companie multinationala in domeniul asigurarilor si a pensiilor private cauta persoane active ,ambitioase care doresc un venit suplimentar in timpul liber.Activitatea consta in colectarea de adeziuni de la persoane angajate legal cu carte de munca. Nu exista program de lucru fix si nici target(doar taget personal).Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes, de a crea si conduce propria afacere OPORTUNITATE nerepetabila de a realiza venituri FOARTE MARI.

Companie multinationala in domeniul asigurarilor si a pensiilor private

Expirat
Agenti marketing, consilieri financiari  -  Anonim

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles