Publicat 16 Mai 2018 | Expiră 16 Iun 2018

Agenti intermediere in asigurari

1 post
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Persoana ideala pentru noi:
Cerc relationar bine dezvoltat;
este dornica si motivata sa dezvolte afacerea proprie, unde rezultatele sunt direct proporționale cu efortul investit;
are abilitati de comunicare și relationare;
are cunostinte de baza in lucrul cu calculatorul (internet, MS Office, etc);
da dovada de seriozitate si responsabilitate in fiecare aspect al activitatii
atitudine pozitiva;

Descrierea jobului

Iti oferim oportunitati de promovare
dezvoltare profesionala si personala, calificare continua prin cursuri organizate de broker, asiguratori, traineri profesionisti
posibilitate de participare la Conferinta anuala de vanzari
participare la concursuri si competitii interne cu premii constand in obiecte si excursii externe
comisioane si bonusuri attractive
asistenta in obtinerea ofertelor specializate de la Asiguratori
asistenta in cazuri de daune pentru clientii tai

Consultant A.A. – Broker de asigurare SRL intermediază toate tipurile de asigurări pentru majoritatea asiguratorilor din România, oferind servicii de calitate, cele mai bune soluții pentru client și consultanță permanentă în domeniul daunelor cât și a asigurărilor.
Ne preocupă în permanență deservirea de înaltă calitate a clienților noștri și satisfacerea necesităților, motiv pentru care flexibilitatea, confidențialitatea și încrederea sunt atribute de bază ale echipei noastre de profesioniști.
Oferim astfel servicii de intermediere înmatriculări auto, consultanță în daune cât și în asigurări, personalizate pentru fiecare dintre clienții noștri, acoperind toate zonele de interes ale acestora, persoane fizice sau juridice:
Auto: RCA, Casco
CMR, cargo
Asigurări de bunuri
Asigurări de proprietăți
Asigurări de răspundere civilă generală și profesională
Asigurări de călătorii în străinătate
Asigurări de viață și medicale pentru angajați
Asigurări de sănătate
Asigurări de transport
Asigurări de credite și garanții
Asigurări corporate

Expirat
Agenti intermediere in asigurari  -  EAN INTERMED CONSULTING SRL