Publicat 05 Ian 2019 | Expiră 06 Ian 2019

Agenti imobiliari

5 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Candidatul pentru postul de Agent Imobiliar trebuie sa:

- Aiba excelente abilitati de comunicare;

- Cunostinte operare PC;

- Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive;

- Prezenta business;

- Perseverent, dornic de succes;

Descrierea jobului

Care sunt atribuțiile principale ale unui agent imobiliar în viziunea nostra ?

-Responsabilitatea principală este intermedierea tranzacțiilor de vanzare și închiriere a imobilelor din Bucuresti din portofoliu agenției.

-Prospectarea pieţei pentru aducerea de noi proprietăți de vânzare/inchiriere pentru clienții noștrii.

-Follow-up pentru clienţii deja existenţi

Ce avantaje ai lucrand cu noi?

- Oportunitatea de a te dezvolta profesional într-o echipă tanara.

- Posibilitatea de a-ti dezvolta propria echipa.

- Program flexibil

Vrei sa faci parte din echipa noastra? Asteptăm să te cunoaștem!

Vrei sa ai un program flexibil? Sa simti ca esti independent(a)?

Iti doresti o cariera in domeniul imobiliar? Vrei sa ai o echipa de profesionisti care iti vor oferi sprijinul pentru succes? Acum ai aceasta ocazie!

Esti determinat/a sa faci vanzari? Atunci vino in echipa noastra!

Cautam colegi cu sau fără experiență, care vor lucra împreună cu noi la biroul nostru din Piata Romana.

Expirat
Agenti imobiliari  -  DAWSON LITORAL SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles