Publicat 25 Oct 2007 | Reactualizat 23 Nov 2007 | Expiră 25 Nov 2007

AGENTI IMOBILIARI - TERENURI

4 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Iti este usor sa dezvolti relatii cu clientii si sa comunici atat fata in fata, cat si in scris ? Abilitatile tale de organizare , convingere , negociere , de management al timpului , de planificare si de rezolvare a problemelor sunt combinate cu o etica sanatoasa si sunt sustinute de entuziasm si de o atitudine profesionista ? Cunosti cel putin o limba straina la nivel conversational, ai minim 6 luni experienta in domeniu , ai cunostinte minime de operare PC si detii ( obligatoriu ) permis de conducere ? Daca indepliniti cel putin aceste conditii va oferim sansa sa va afirmati in cadrul echipei noastre .

Descrierea jobului

-Contactarea potentialilor clienti si stabilirea de intalniri cu acestia in vederea obtinerii informatiilor necesare;
-Completarea, de catre consultantii imobiliari a unei fise a proprietatii, continand toate detaliile referitoare la aceasta si inregistrarea ei in baza de date a societatii;
-Fotografierea proprietatii ;
-Publicarea ofertei pe site-uri internet, in ziare si reviste de specialitate, in functie de specificul proprietatii;
-Distribuirea ofertei printre colegi si colaborarea cu alte agentii imobiliare;
-Analiza portofoliului potentialilor clienti , filtrarea si selectarea acestora in functie de criterii obiective si, ulterior, prezentarea proprietatii acestora;
-Organizarea de vizionari ale proprietatii, de comun acord cu cele doua parti implicate in procesul de vanzare-cumparare;
-Acordarea consultantei necesare, constand in informarea clientilor privind actele necesare semnarii contractului de vanzare-cumparare;
-Acordarea de asistenta pe durata negocierii dintre parti;

Ce oferim ?
-conditii excelente de lucru ;
-suport intern pentru atingerea obiectivelor ;
-comision progresiv , in functie de performante ;
-masina si card de benzina;
-telefon si abonament cu minute incluse;
-logistica de exceptie .

Companie imobiliara in plina ascensiune, va ofera sansa de a va alatura echipei noastre in vederea dezvoltarii departamentului terenuri. Daca doresti sa iti construiesti o cariera intr-o echipa tanara si pentru care excelenta in meserie este un fapt cotidian atunci te asteptam alaturi de noi!

Expirat
AGENTI IMOBILIARI - TERENURI  -  Inter Company Corp