Publicat 29 Nov 2007 | Reactualizat 17 Dec 2007 | Expiră 19 Dec 2007

agenti imobiliari,manager,negociator,editare si prelucrare imagini video

13 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Pentru agent imobiliar: minim experienta in domeniu,eficient,dinamic,motivat.
Pentru manager: apt sa coordoneze o echipa de agenti imobiliari,calitati de leader,cunoscator engleza,PC,studii de specialitate (management) constituie un avantaj,posibilitate asociere in firma.
Pentru negociator: intelege despre ce este vorba.
Pentru editare si prelucrare imagini video: activitati de preluare poze si imagini video si realizarea de clipuri si spoturi publicitare.

Descrierea jobului

Toate job-urile sunt provocatoare, deschizand fiecaruia posibilitati reale de afirmare in cadrul companiei.
Beneficiile viitorilor angajati sunt nelimitate, depinde doar de activitatea lor.

Imobiliara Casa Voastra (Piata Iancului, Decebal, Favorit, Moghioros) presteaza servicii imobiliare, investitii,dezvoltare imobiliara,prelucrari etc.

Expirat
agenti imobiliari,manager,negociator,editare si prelucrare imagini video  -  imobiliara casa voastra 2003