Publicat 22 Feb 2008 | Reactualizat 23 Mar 2008 | Expiră 24 Mar 2008

AGENTI IMOBILIARI locatia ORADEA

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- experienta in activitatea de vanzare-cumparare imobiliare;
- cunostinte de operare date;
- abilitati de interpretare a planurilor de situatie si a altor documente aferente imobilelor;
- cunostinte avansate de operare calculator ( excel, word );
- bune abilitati de comunicare;
- cunostinte de limba engleza si/sau maghiara;
- permis de conducere categ. B;
- disponibilitate pentru deplasari si program prelungit.

Descrierea jobului

- identificarea potentialilor clienti;
- crearea si actualizarea permanenta a bazei de date cu clientii.
- crearea de oferte personalizate, ofertarea – telefonic, e-mail, fax, intalniri la sediul firmei si stabililea eventualelor vizionari;
- prezentarea de oferte imobiliare clientilor-cumparatori prin vizionari in teren;
- negocierea contractelor;
- mentinerea si dezvoltarea de relatii directe cu clientii pentru castigarea increderii si fidelizarea acestora;
- colaborarea permanenta cu ceilalti consultanti si sustinerea cu informatii utile a colegilor;
- supravegherea bunului mers al tranzactiei in perioada dintre precontract si semnarea finala in fata notarului, informarea partilor in legatura cu stadiul tranzactiei.

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Pentru acest post puteti aplica si pe site-ul www.activejob.ro

Expirat
AGENTI IMOBILIARI locatia ORADEA  -  ActiveJobConsulting