Publicat 04 Dec 2007 | Reactualizat 02 Ian 2008 | Expiră 04 Ian 2008

agenti imobiliari cu experienta

3 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari
- Persoana dinamica, atitudine proactiva;
- Abilitati de comunicare si negociere;
- Tinuta business;
- Limba engleza reprezinta un avantaj;
- Carnet de conducere categoria B;
- Dorinta de lucru intr-o atmosfera competitiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati principale:
- Identificarea de noi proprietati si proiecte imobiliare;
- Gasirea clientilor
- Negocierea si incheierea contractelor;
- Oferirea de consultanta catre clienti;
- Realizarea targetului de vanzari;
- Actualizarea bazei de date si realizarea de rapoarte periodice.

Descrierea companiei

Placerea este de partea noastra

Compania detine proprietati in Constanta si Mamaia. A intrat pe piata imobiliara in anul 2006 prin dezvoltarea proiectelor Blue Marina 1, Blue Marina 2 si Blue Marina 3 in Constanta iar in Mamaia va dezvolta un proiect imobiliar mai amplu constand in spatii comerciale si apartamente de 1, 2 si 3 camere.

Expirat