Publicat 30 Apr 2008 | Reactualizat 29 Mai 2008 | Expiră 31 Mai 2008

Agenti Imobiliari/ Brokeri Imobiliari

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Vrei sa castigi BANI MULTI?
Vrei sa lucrezi intr-un mediu PROFESIONIST si COMPETITIV, la standarde INTERNATIONALE?
Vrei sa fii INVIDIAT de catre prieteni, rude, cunostinte, competitori?

Pentru ca tu, ca BROKER:

- ai o PERSONALITATE puternica,
- vrei sa fii un tip INDEPENDENT din toate punctele de vedere,
- esti un LUPTATOR perseverent,
- vrei sa fii un FREELANCER,
- vrei sa castigi BANI multi,
- vrei sa fii RESPECTat,

RETINE:

- min. 5.000 EUR/luna - media veniturilor Brokerilor
- COMISION PROGRESIV incepand de la 30%
- Training
- AUTOTURISM la dispozitie
- LOGISTICA DE INVIDIAT pe piata imobiliara

Descrierea jobului

- PROSPECTAREA pietei
- CONTACTAREA clientilor
- ELABORAREA ofertelor
- PREZENTAREA ofertelor
- ANALIZA cererilor
- CONSULTANTA imobiliara
- INCASARE COMISION

Si TREBUIE sa indeplinesti urmatoarele:

- EXPERIENTA in vanzari (avantaj experienta pe piata imobiliara)
- Abilitati deosebite de COMUNICARE;
- Cunostinte de TEHNICI de vanzare si negociere;
- DESCHIDERE pentru nou si acumulare intensa si intensiva de cunostinte;
- Limba engleza;
- Persoana dinamica si cu idei multe, optimista, extrovertita, automotivata, vesela;
- Cunostinte MS office: Word, Excel;
- Obligatoriu permis de conducere categoria B;
- Spirit puternic de ECHIPA.

IRMEN STIL consulting & development, are ca target situarea printre PRIMELE CINCI AGENTII IMOBILIARE din tara, in urmatorii doi ani. iRMEN STIL, calitate si profesionalism, numarul unu in domeniul imobiliar.

Expirat
Agenti Imobiliari/ Brokeri Imobiliari  -  Irmen Stil Imobiliare