Agenti de Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Salariu 1500 - 6000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Cerinte si Abilitati:
- Abilitatea de a lucra cu clientii, de a se adapta diferitelor tipuri de persoane cu care interactioneaza.
- Disponibilitate la deplasare pentru munca de teren, lucrul in echipa
- Abilitati de comunicare, negociere
- Orientare spre rezultate, initiativa, tenacitate

Descrierea jobului

Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu

Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;

Urmareste realizarea planului de vanzari lunar;

Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii companiei

Acorda asistenta comerciala clientilor si potentialilor clienti;

Expert Connection este o companie românească fondată în 2008. De la început, angajamentul nostru a fost să oferim întotdeauna servicii de cea mai bună calitate clienților nostri. Prin înțelegerea pe deplin a cerințelor, ne-am construit reputația și afacerea, dezvoltându-ne într-o manieră controlată și constantă. Avand o experienta de 10 ani pe piata, Expert Connection a gasit reteta succesului prin aplicarea aceleiasi metode pentru fiecare domeniu de activitate (telesales, B2B, Door2Door, magazine Orange & Enel): muncă, responsabilitate, profesionalism și ambiție.
Publicat 9 mai 2022 Reactualizat 23 mai 2022 Expiră 8 iun. 2022