Agenti de Vanzari

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu 4000 - 7000 RON
Limbă străină
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

Nagaltec cauta operatori call center pentru un proiect in domeniul IT.

Daca esti in cautarea unui job interactiv, placut si cu un venit format dintr-un salariu fix + bonusuri ( in functie de implicarea fiecaruia) atunci Nagaltec este locul ideal pentru tine.

ATENTIE!!! NE DORIM PERSOANE CARE SUNT INTERESATE SI DE COMISION ( FIIND PRINCIPALUL MOTIV PENTRU CARE OFERIM UN COMISION DE 20% DIN VANZARILE EFECTUATE DUPA ATINGEREA UNUI TARGET)

Ce oferim:
- Salariul poate depasi 4000-5000 lei daca implicarea este pe masura. Salariul fix creste si in functie de vechimea in firma.
-curs de formare gratuit
-bonusuri ( bonusurile se ating destul de usor in acest domeniu)
-posibilitate reala de a avans din punct de vedere profesional
-program fix luni - vineri 09:00 - 17:30
-locatia se afla Sectorul 4, Bucuresti

Descrierea jobului

Cerinte:
- disponibilitate imediata
- ne dorim personal pe termen lung ( deci daca esti in cautarea unui job ocazional nu este pentru tine )
- punctualitate, seriozitate si profesionalism
- dorinta de crestere profesionala

Daca ai citit acest anunt si esti interesat sa faci parte din echipa noastra te invitam sa atasezi un c.v.

Vor fi luati in considerare doar candidati care depun c.v.

Va rugam sa cititi anuntul cu atentie si sa depuneti c.v-ul doar daca sunteti interesati de acest job si corespundeti cerintelor!

Suntem o companie tanara, la inceput de drum cu o echipa tanara si profesionista. Alatura-te si tu!
Publicat 28 ian. 2022 Reactualizat 25 feb. 2022 Expiră 27 feb. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos