Agenti de vanzari carne de porc

Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină Nespecificat
Industrii
Permis conducere

Candidatul Ideal

SC Ferma Porcul de Bailesti SRL, angajeaza Agenti de vanzari carne de porc cu experienta in vanzari produse alimentare

Cerinte:
- Experiența in domeniul vanzarilor produselor alimentare;
- Studii superioare(marketing si vanzari reprezinta un avantaj);
- Abilitati de comunicare si negociere, acuratete in exprimare;
- Persoana sociabila, dinamica, responsabila, eficienta;
- Obligatoriu permis categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Prospectarea pietei de profil, menținerea și dezvoltarea portofoliului de clienți al companiei;
- Stabilirea intalnirilor si reprezentarea Companiei;
- Realizarea si prezentarea ofertei in concordanta cu nevoile clientilor, incheierea de contracte respectand politica de vanzare a companiei;
- Urmarirea derularii contractelor si incasarea platilor conform conditiilor stabilite in contract;
- Realizarea targetului de vanzari stabilit de companie;
- Participarea activa la crearea unei imagini favorabile a firmei pe piata concurentiala;
- Informarea permanenta despre indeplinirea targhetului, a situatiei clientilor , cat si despre situatiile speciale ivite in piata.

Beneficii:
  • loc de munca sigur, avand in vedere industria alimentara in care activeaza Compania si Grupul de firme;
  • posibilitatea dezvoltarii profesionale;
  • pachet salarial motivant , cu bonusuri lunare in functie de performanta realizata;
  • bonuri de masa;
  • masina de serviciu si telefon mobil.

Descrierea companiei

Descrierea companiei:
Grupul de firme Dumagas Agri, este in plina dezvoltare si are ca obiect principal de activitate productia, in sistem integrat, de carne de porc de calitate. Grupul are activitati integrate pe verticala de productie vegetala agricola, transport-logistica si depozitare de cereale, productia de sroturi si uleiuri, productia de furaj combinat, reproductia de purcei, ingrasarea si abatorizarea porcilor si productia de carne de porc de cea mai buna calitate.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie de viitor, intr-o echipa tanara, ambitioasa si dinamica, aplica la acest job sau trimite CV la mail: daniela.mirea@dumagasagri.ro si te asteptam alaturi de noi!
Publicat 9 nov. 2021 Expiră 9 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos