Publicat 23 Sep 2008 | Reactualizat 22 Oct 2008 | Expiră 24 Oct 2008

Agenti de teren Call Centre

20 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

-studii liceale finalizate,
- foarte bune aptitudini de comunicare, capacitate de a invata rapid,
claritate in exprimare, dinamism, initiativa, capacitatea de a lucra in
echipa, putere de convingere, atentie la detalii;
-atitudine orientata catre client.

Descrierea jobului

- sansa de a lucra intr-o echipa de profesionisti
- participarea periodica la sesiunile de training

CallCentreOnline este o companie tanara si dinamica, avand sediul in Bucuresti, Romania. Furnizam solutii cu cost redus pentru centre de telefonie online, in contextul unor afaceri competitive din punct de vedere al costurilor, in vederea transferului acestor avantaje catre Dumneavoastra.

Lasati reprezentantii nostri bine instruiti sa va imbunatateasca imaginea companiei dumneavoastra prin a va raspunde in mod inteligent apelurilor si prin a va expedia mesajele intr-un mod adecvat.

Suntem furnizori de servicii de telemarketing atat de apelare cat si de raspuns la apeluri pentru companiile mici si mijlocii.

Scopul nostru este unul usor de definit: sa facilitam clientilor nostri reducerea costurilor de operare, sa ridicam nivelul de calitate si sa depasim in fiecare zi asteptarile clientilor acestora.

Expirat
Agenti de teren Call Centre  -  CallCentreOnLine.com

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles