Publicat 09 Mai 2019 | Expiră 09 Iun 2019

Agenti curatenie - camine studentesti Londra

15 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Ti-ai propus ca vara aceasta sa imbini utilul cu placutul?
Job4Life vine cu solutia perfecta: Contract sezonier in caminele studentesti din centrul Londrei!

Experienta - nu este obligatorie insa constituie avantaj!

Limba engleza - nu este obligatorie insa constituie avantaj!

Descrierea jobului

Oferta salariala:
Iunie/luna 1 = £8.25/ora

Iulie /luna 2 = £8. 50/ora

August/luna 3 = £8.75/ora

Septembrie/luna 4 = £9.00/ora
Perioada contractuala: 5 si 12 iunie 2019 - 17 septembrie 2019

Program de lucru:

In perioadele aglomerate: veti lucra 12 ore/zi , 6 zile din 7 (4 saptamani)

In celelalte 10 saptamani contractuale veti lucra: 8 ore/zi, 5-6 zile din 7
Pachet de beneficii:

CONTRACT DE MUNCA - semnat si declarat in Marea Britanie;
TRAINING - platit / o saptamana

CAZARE - asigurata contracost 75 lire/saptamana (toate utilitatile incluse: apa, lumina, internet);

Suport in transferul de la aeroport catre Londra;

Asigurare medicala - prin contract;

Suport in transferul local in comun in Londra;

PLATA - saptamanala (in fiecare zi de Vineri)
Fiecare candidat trebuie sa:

- urmeze instructiunile supraveghetorului in orice moment

- participe la muncă în fiecare zi, de obicei, 6 zile din 7 intre 8am si 8pm

- urmareasca procedurile de formare în orice moment

- utilizeze substantele chimice in mod corect in orice moment

- curete dormitoarele, studiourile, bucatariile si coridoarele

- lucreze in echipa (10 persoane + coordonator echipa)

- curete cat mai multe camere si sa-si ajute colegii atunci cand este nevoie.

Cerinte:

FARA TAXE/COMISIOANE!!!

Pentru detalii suplimentare ne puteti contacta la:

Job4life is taking a step forward by initiating in Romania a new form of the recruitment process that implies a complete evaluation of the candidates.

Expirat
Agenti curatenie - camine studentesti Londra  -  SC Job4Life SRL