Publicat 13 Aug 2008 | Reactualizat 11 Sep 2008 | Expiră 13 Sep 2008

AGENTI COMERCIALI VANZARE PENTRU DEPOZITUL DIN SUCEAVA

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Cerinte:

- absolventi de minim studii medii
- permis de conducere categoria B
- abilitati de comunicare si relationare
- experienta in activitatea de distributie constitue avantaj

Descrierea jobului

Se ofera:
- salariu atractiv plus bonusuri corelate cu performantele in activitate
- sansa dezvoltarii carierei intr-un mediu dinamic si profesionist in cadrul celei mai mari companii de distributie din tara

Cea mai mare companie de distributie din Romania ce asigura comercializarea celor peste 200 de sortimente de bauturi racoritoare,alcoolice,produse alimentare si nealimentare marca European Drinks,European Food si Scandic Distilleries

Expirat
AGENTI COMERCIALI VANZARE PENTRU DEPOZITUL DIN SUCEAVA  -  sc transilvania general import export srl

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles