Publicat 18 Sep 2008 | Expiră 19 Oct 2008

AGENTI COMERCIALI PART-TIME

CONFIDENTIAL
25 posturi
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

DINAMIC,PUNCTUAL,SERIOS ,DORNIC DE A CASTIGA
MAI MULT.

Descrierea jobului

Viitorul colaborator va avea ca atributii,depistarea potentialilor clienti.
COMISIOANLE INCEP DE LA 5% PANA LA 10% DIN TOTALUL FARA T.V.A AL PROIECTULUI SAU LUCRARII RESPECTIVE.
CASTIGURI DE LA (150 LEI - 8000 LEI) PER LUCRARE.NU SE OFERA SALARIU FIX.
TOTUL SE BAZEAZA PE COLBORARE, INDIFERENT DACA MAI LUCREAZA LA O ALTA FIRMA SAU NU.

Firma noastra se ocupa cu vanzare si instalarea SISTEMELOR de SECURITATE ,CLIMATIZARE si AUTOMATIZARE.

Expirat

Angajator CONFIDENTIAL

Angajatorul a ales ca denumirea companiei să nu fie făcută publică.

Numele companiei va fi dezvăluit doar celor ce vor fi contactați de către angajator.

AGENTI COMERCIALI PART-TIME  -  CONFIDENTIAL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles