Publicat 14 Mai 2008 | Reactualizat 12 Iun 2008 | Expiră 14 Iun 2008

agenti comerciali / medici veterinari

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

Angajam urgent medici veterinari pentru promovarea si vanzarea de medicamente, aditivi furajeri si furaje.

Constituie avantaj detinerea unei retele proprii de distributie zonala sau la nivel national si o experienta in domeniu de minim 1 an.

Obligatoriu permis conducere categoria B

Disponibilitate deplasari in tara.

Descrierea jobului

Responsabilitatile vor fi urmatoarele:
- achizitie furaje si medicamente
- vanzarea acestora
- urmarirea produselor la beneficiar, precum si consultanta acordata ori de cate ori acesta o solicita
- urmarirea incasarilor si a platilor

Societatea asigura mijloacele de transport si comunicare necesare desfasurarii activitatii, iar salariul este direct proportional cu valoarea vanzarilor efectuate.

Grup de societati cu un vast domeniu de activitate (productie/comert masa lemnoasa, comert cu cereale, produse farmaceutice de uz veterinar, carne de porc si pasare etc)

Expirat
agenti comerciali / medici veterinari  -  FARMASAN SRL