Publicat 09 Sep 2008 | Reactualizat 08 Oct 2008 | Expiră 10 Oct 2008

Agenti asigurari / unit manager

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

CAUTAM PROFESIONISTI!!!!!!!!!

Persoane ca doresc sa-si organizeze singuri timpul si sa-si dezvolte o cariera in domeniul finaciar sau de ce nu o afacere proprie avand la dispozitie un portofoliu de produse de neegalat pe piata asigurarilor din Romania.Venitul este direct proportional cu gradul de implicare.

Experienta in domeniu constituie avantaj in desfasurarea activitatii.
Asteptam chiar si propuneri venite de la agenti de asigurari PROFESIONISTI care considera ca merita mai mult decat pot obtine in prezent.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
sa promovezi serviciile financiare Generali
sa prospectezi piata potentialilor clienti
sa faci analiza nevoilor clientilor
sa informezi clientii
sa cladesti si sa dezvolti permanent relatia cu clientii tai
INTRU- UN CUVANT SA ACORZI CONSULTANTA FINANCIARA!
TOATE ACESTEA CU SPRIJINUL NECONDITIONAT AL COMPANIEI IN ORICE PROBLEMA.

Care sunt beneficiile unui parteneriat cu Generali Asigurari?

-comisione motivante + bonusuri substantiale pentru realizari personale sau cu echipa
-independenta financiara
-dezvoltarea propriei afaceri
-dezvoltare profesionala
-dezvoltare personala
-recunoastere sociala
-pregatire gratuita permanenta

Expirat
Agenti asigurari / unit manager  -  GENERALI ASIGURARI

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles